BCCCZ - Klubový šampion výkonu a Pes roku 2023

10. 03. 2024

Indy v lednu získal Šampiona výkonu klubu borderkolií (BCCCZ). Jde o prestižní titul, ocenění sportovních výkonů pejska. 

Za svoji sportovní kariéru Indy úspěšně vykonal 37 zkoušek, zúčastnil se mnoha závodů na kterých získal krásná ocenění. Se svojí paničkou Renatou se věnoval sportovní kynologii, obedienci i dogdancingu. Startoval na několika mistrovství obedience – MČR OB i MČR OB BOC, ve třídách OB1, OB2 i OB3.

Dařilo se mu i v závodech mládeže, kde s Karolínou Hylákovou od roku 2014 pravidelně startoval na MČR stopařů mládeže a juniorů. V nejvyšší kategorii ZPS1/Fpr3 spolu v roce 2021 získali 188 bodů a obsadili krásné první místo. Dařilo se jim také v obedienci, na MČR mládeže a juniorů obedience získali v letech 2014, 2018, 2019 a 2020 titul Mladý mistr ČR OB. 

Indy je první borderka na našem cvičišti a nevedl si vůbec špatně. Nyní svoji sportovní kariéru končí a předává štafetu dalším. Tak borderčí kluci i holky, zabojujte, držíme vám všechny palečky!

Indymu i jeho paničce blahopřejeme a přejeme jim ještě mnoho hezkých společných zážitků. A také pevné zdraví!

 

Aby té slávy bylo trochu víc, zadařilo se i Pascovi. V soutěži klubu BCCCZ Pes roku za rok 2023 získal Pasco 1. místo v kategorii Sportovní kynologie. Do této soutěže se započítávají body za splněné zkoušky a umístění v soutěžích, kterých se pejsek po celý rok účastnil. Pasco úspěšně vykonal 4 zkoušky (ZZO1, FPR1, ZPU1 a IBGH3) a startoval v devíti závodech v kategoriích ZZO a ZZO1. Z těchto startů se 5× umístil na místě prvním, dále získal místo druhé, třetí, čtvrté a šesté. 

I z tohoto ocenění máme radost a Pascovi přejeme, aby se mu dařilo i v dalších letech.