XXIII. letní tábor pro děti a psy

22. 07. 2023

První prázdninový měsíc patřil opět dětem a jejich psím parťákům. V termínu 22.–29.7.2023 jsme pořádali již 23. ročník letního tábora mládeže, již tradičně v areálu ZKO v Nemošicích.

Třicet účastníků se rozdělilo do čtyř cvičících družstev a šesti soutěžních skupin. Bohatý program obsahoval nejen klasické cvičení poslušnosti a práci na překážkách, ale také agility, dogdancing, psí triky, soutěže s pejsky, sportovní a vědomostní klání účastníků i mnoho dalšího. Letos poprvé byly také zařazeny dvě poměrně nové disciplíny – Rally obedience a Hoopers. Teplé letní dny umožnily koupání dětí i pejsků v nedaleké Chrudimce i oblíbené večerní posezení u táboráku s buřty i kytarou. Díky možnosti osvětlení areálu si naši mladí psovodi vyzkoušeli atmosféru nočního tréninku 

Pejsci i jejich páníčci si odvezli mnoho zážitků i nových zkušeností. Jsme rádi, že většina z nich se k nám každoročně na tábor vrací. Vážíme si toho. Nejenom pro samotné účastníky ale i pro nás dospělé jde o milé setkávání s přáteli.

Vážení účastníci tábora. Přejeme vám krásný zbytek prázdnin i příjemný nový školní rok. A těšíme se s vámi na viděnou na různých kynologických akcích, ať už na našem cvičišti či kdekoli jinde a s většinou z vás snad opět i na příštím táboře v roce 2024.

A děkujeme vám všem, byli jste bezvadná parta!

Odkaz na fotky:

Ukázky z výcviku

Psí výstava

Táborová olympiáda

TOP Dog

Je libo Agility, Rally obedience či Hoopers?

Táborové aktivity – plno zábavy tentokráte bez pejsků

LTM 2022 Nemošice