MČR IGP3 16. – 18. 6. 2022

16. 06. 2022

Prosbou výcvikové komise ČKS o uspořádání MČR IGP3 v České Třebové jsme byli poctěni, ale zároveň to pro nás byl dost velký závazek. Areál třebovského stadionu patří k jedněm z nejlepších, kde se tyto akce vůbec pořádaly a závodníci i rozhodčí sem jezdí velmi rádi. Ovšem problémový červnový termín a rovněž různé přesuny ze strany ČKS byly pro nás velkou komplikací.

Naštěstí s  organizací nám pomohli i naši přátelé-nečleni a kamarádi z jiných ZKO. Ráda bych moc poděkovala Renče Zárubové, Marušce Stráníkové a také Michalu Vidlařovi ze Štěpánova. To byly největší opory pořadatelského týmu.

Jak se říká – když se akce „rozjede“, nervozita poleví a my jsme si i přes náročný maraton nakonec ty tři dny soutěže užili. Vždy se najdou drobné nedostatky, ale na konci mistrovství jsme, i když zcela unaveni, sami se sebou byli opravdu spokojeni. I v početně malém týmu jsme zvládli tak náročný závod. Poděkování předsedů ČKS a výcvikové komise ČKS při slavnostním vyhlášení pro nás bylo již jen „třešničkou na dortu“.

Více najdete v horní liště MR IGP 3 2022. 

Fotografie z akce: MČR IGP3 2022